Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Славомір Новак: "Реалізація проекту GO Highway надає фантастичну можливість регіонального економічного розвитку всіх областей, через які ця дорога проходить"

Славомір Новак: "Реалізація проекту GO Highway надає фантастичну можливість регіонального економічного розвитку всіх областей, через які ця дорога проходить"

8 вересня Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак взяв участь у роботі ІІ Міжнародної транспортної конференції високого рівня «Інтегровані транспортні коридори Європа-Азія». Керівник Укравтодору підкреслив, що ще на початку поточного року Укравтодор разом з Кабінетом Міністрів та Міністерством інфраструктури почали розвивати ідею сполучення портів Чорного моря з Балтійським - GO Highway.

Славомір Новак: «На півдні України знаходиться неймовірний потенціал в морських портах Одеси, Миколаєва та Херсона. Ми це називаємо «Золотою аркою» можливостей для України».

Транснаціональний коридор GO Highway знаходиться на ТЕН-Т мережі і по своїй важливості стає одним з найпріоритетніших інфраструктурних проектів України. Загальна протяжність GO Highway на території України складає приблизно 1 000км. Проект будівництва GO Highway планується реалізувати за бюджетні та кредитні кошти.

Славомір Новак: «Реалізація цього проекту надає фантастичну можливість з’єднання Чорного моря з Балтійським, регіонального економічного розвитку всіх областей, через які ця дорога проходить, та суттєво прискорить товарообіг між Україною і ЄС з Азію. GO Highway важливий не лише для національної транспортної стратегії, а й для прикордонних та міжнародних зв’язків».