Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » У с. Сираї Чернігівської області на дорозі М-01 буде побудовано надземний перехід

У с. Сираї Чернігівської області на дорозі М-01 буде побудовано надземний перехід

Є у Чернігівській області село Сираї. Через село проходить міжнародна дорога М-01. На цій дорозі у межах села 
знаходиться 4 пішохідні переходи, з усіма передбаченими дорожніми знаками, відповідним освітленням.

На жаль, за останні 10 років на цій дорозі сталося 8 ДТП за участю пішоходів. Причинами усіх ДТП було порушення правил дорожнього руху саме пішоходами – «перехід в невстановленому місці»; «неочікуваний вихід на проїзну частину», в тому числі 2 ДТП - «пішоходи у нетверезому стані».

Розуміючи необхідність підвищення безпеки руху та ремонту дороги М-01 на ділянці 61-99 км (в тому числі і в с.Сираї), в Державному агентстві автомобільних доріг прийнято рішення про необхідність проведення капітального ремонту.

Проектною документацією, зокрема на ділянці у межах с. Сираї, передбачено:
- улаштування пішохідного надземного переходу на км 71+735;
- улаштування шумозахисних екранів;
- улаштування металевого бар'єрного огородження по всій протяжності населеного пункту (ліворуч, посередині, праворуч);
- улаштування освітлення (ліворуч та праворуч) з км 70+150 до км 72+670.

Укравтодор вже провів відповідні тендерні процедури (відкриті міжнародні торги) на проведення капітального ремонту. Фінансування проекту буде здійснюватися за рахунок кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Зокрема, 17 травня 2018 року в Державному агентстві автомобільних доріг України відбулось розкриття тендерних пропозицій на виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі на ділянці км 18+730 – км 98+800 (від Києва до села Кіпті). Тендерні пропозиції надали 13 учасників – компанії з Туреччини, Азербайджану, Литви, КНР, Казахстану, Білорусі.
Результати тендеру будуть оприлюднені після проведення оцінки та погодження її із Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком.

Дякуємо небайдужим громадянам, громадським організаціям та представникам ЗМІ, які направляють свої зусилля для вирішення важливого питання - виховання культури пішоходів та водіїв.

Однак, на жаль, трапляються й інші історії.
Про це далі - в матеріалі Служби автомобільних доріг в Чернігівській обаласті

http://new.ch.ukravtodor.gov.ua/press/news/pro_fakhovist_u_vysvitlenni_sotsialno_znachushchykh_pytan_ta_bezpeky_dorozhnoho_rukhu.html