Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 12.02.2019р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 12.02.2019р.

Станом на 06-00 год. 12.02.2019 р. слабкий сніг в Івано-Франківській  області. Дощ в Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Харківській, Житомирській, Миколаївській областях, дощ з грозою в Дніпропетровській області, туман та мжичка  в  Одеській і Сумській областях на решті території хмарно без опадів.

Середня температура повітря в північних, східних та центральних областях 0+5°С, на півдні +3+6°С.

На перевальних ділянках доріг без опадів, лише невеликий сніг на Яблунецькому  перевалі. Температура повітря -6 +2°С. Стан покриття мокре,  на Вишківському перевалі в Івано-Франківської області  місцями засніжене.

Стан покриття на а/д державного значення мокре.

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяні в роботі 40 одиниць техніки та 140 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 12 лютого вночі у Чернівецькій області, вдень у Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях значні опади, переважно у вигляді мокрого снігу (приріст снігового покриву 6-12 см), налипання мокрого снігу; (І рівень небезпечності, жовтий).