УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Цьогорічні закупівлі дорожньої галузі перевірятимуть незалежні експерти

Цьогорічні закупівлі дорожньої галузі перевірятимуть незалежні експерти

Укравтодор створив спеціальну експертно-моніторингову групи, яка перевірить усі цьогорічні закупівлі товарів, робіт та послуг у дорожній галузі

 

Укравтодор за підтримки Міністерства інфраструктури створив незалежну експертно-моніторингову групи, яка перевірятиме усі цьогорічні закупівлі товарів, робіт та послуг у дорожній галузі. Головною метою діяльності новоствореної моніторингової групи є боротьба з будь-якими проявами корупції та сприяння проведенню дійсно прозорих, недискримінаційних та конкурентних відкритих процесів закупівель.

До складу цієї групи увійшли незалежні спеціалісти: фахівці з питань закупівель, юристи, представники експертних та наукових установ. Вони вже розпочали свою роботу в Службах автомобільних доріг в областях, де наразі ознайомлюються з усіма вже проведеними в цьому році процедурами закупівель. Результатами обговорення та перевірки здійснених Службами процедур, стануть офіційні звіти, які будуть опубліковані на веб-сайті Укравтодору.

«Реанімувати дорожню галузь і зробити її успішною можливо лише за умовою повного викорінення корупції. Як я вже неодноразово говорив, це можливо лише за допомогою постійного та безпосереднього громадського контролю», – прокоментував створення моніторингової групи Голова Укравтодору Андрій Батищев.

За його інформацією, ця ініціатива не нова. Подібну моніторингову групу було створено Укрзалізницею і досвід її роботи виявився успішним.

«Я маю надію, що завдяки діяльності цієї експертної групи, ми зможемо поступово відновити довіру інвесторів до галузі дорожнього господарства. Саме рівні конкурентні умови та відсутність корупції є запорукою привабливості дорожньої галузі для міжнародних вкладників», – зазначив Батищев. 

Прес-служба Укравтодору