Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Відкрито новозбудовану об’їзну дорогу міста Рені

Відкрито новозбудовану об’їзну дорогу міста Рені

Сьогодні на Одещині за участю Президента України Петра Порошенка, Міністра інфраструктури Володимира Омеляна та керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака відкрито новозбудовану дорогу в обхід міста Рені і відремонтовану дорогу М-15 Одеса-Рені.

«Всі бачать, що дорога - це розвиток туризму. Дорога – це розвиток малого та середнього бізнесу, розвиток регіонів і України», - сказав Президент, зауваживши, що якісна дорога сприятиме створенню нових робочих місць та інфраструктури, а також відкриє нові можливості для портів Ізмаїлу і Рені. За його словами, до квітня мають бути завершені роботи щодо облаштування дороги.

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Я погоджуюся з Президентом України щодо важливості реалізації цього проекту з погляду розвитку туристичного потенціалу та економічних зв’язків цілого регіону. Ця дорога є також прямим сполученням з країною ЄС – Румунією. В рамках відновлення доріг Одещини маємо кілька важливих проектів, один з яких – завершення призупиненого у 2008 році капітального ремонту мосту через Хаджибейський лиман, який також є частиною коридору GO Highway.

Тож поступово, крок за кроком, ми відновлюємо дороги країни. У межах програми 2018-2022 плануємо поєднати якісними дорогами усі обласні центри країни».

Для довідки: Дорога М-15 сполучається із Євро-Азіатським транспортним коридором і є основною транспортною магістраллю півдня, інтенсивність руху на якій становить від 7 000 до 22 000 автомобілів на добу. Ремонт цієї дороги суттєво позначиться на скороченні часу в дорозі, покращено безпеку руху, а відкриття обходу м. Рені звільнить місто від транзитного транспорту та позитивно вплине на екологічну ситуацію.